Čo sú cookies?

Textové súbory, ktoré internetové stránky ukladajú na váš počítač alebo mobilné zariadenie v okamžiku, kedy tieto stránky začnete využívať. Stránky si tak na určitú dobu zapamätajú úkony, ktoré ste na nich vykonali, a preferencie (napr. prihlasovacie údaje, jazyk, veľkosť písma a iné zobrazovacie preferencie), takže tieto údaje nemusíte zadávať znovu a preskakovať z jednej stránky na druhú.

Ďalším používáním týchto stránok vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookies. Viac informácií Menej informácií

o playcité

Playcité

playcité je expandujúca obchodná značka, ktorá vznikla spojením dvoch úspešných českých podnikateľských subjektov. mmcité, jeden z najväčších producentov dizajnového mestského mobiliára v Európe a hřiště.cz, významný český výrobca detských ihrísk a športovísk, zlúčili svoje aktivity pod značkou playcité s ambíciou predstaviť a presadiť vo svete český dizajn a kvalitný produkt zameraný väčšinou na deti a aktívne trávenie voľného času vo verejnom priestore.
 

Hra

Hrať sa patrí k základným potrebám nielen dieťaťa, a čo je v dnešnej dobe nadvlády televízie a virtuálnych sociálnych sietí dôležitejšie ako sa hrať vonku? Verejné ihriská sú miestom stretávania ľudí rôznych generácií i sociálnych skupín, vytvárajú sa tu vzťahy dôležité pre každého človeka rovnako ako pre identitu miesta. Aktívny pohyb namiesto pasívnej zábavy, priestor, ktorý neponúka hotové riešenia, ale inšpiruje k vytváraniu vlastných. Výchova k pozitívnemu prístupu k životu, otvorenosti a spolupráci s ostatnými, ovplyvňovanie vkusu dieťaťa prostredníctvom kvalitného konceptu i premysleného a krásneho detailu v kontexte daného miesta, to je ambíciou značky Playcité.
 

Generácie

Playcité nemyslí iba na deti, snaží sa ponúknuť vybavenie pre aktivitu tiež teenagerom, dospelým i seniorom. Deti prežívajú pod gaštanmi svoje rozprávkové príbehy, dospievajúci pokúšajú svoju zlepšujúc sa mestskú obratnosť, dospelí opúšťajú nudné posilňovne a seniori zabúdajú na význam slova pasivita. Cieľom Playcité je aktívny mestský priestor kdekoľvek.  
 

Dizajn

Každé ihrisko nie je len súbor viac či menej funkčných prvkov, ale vďaka svojej veľkosti významným prvkom mestského prostredia. Osobitý dizajn spĺňajúci všetky funkčné i bezpečnostné kritériá prináša aj nepopierateľnú estetickú hodnotu, kvalitná forma sa nezanedbateľne podieľa na vytváraní vkusu a estetickom vnímaní človeka. Jednotlivé herné prvky i celé súbory musia vypadať dobre sami o sebe a podľa potreby svojou formou dotvárať daný priestor, niekedy sa podriadiť, inokedy dominovať. Hravé, upokojujúce, výrazné či nenápadné, vždy v modernom dizajne. Bezpečnosť a dodržiavanie všetkých noriem je samozrejmou kvalitou herných prvkov Playcité.
 

Kvalita

Kombinujeme tie najlepšie materiály, ktoré ďalej priebežne testujeme. Čerpáme z dvoch zdrojov, na jednej strane z našej dlhoročnej skúsenosti, na druhej z neustálej snahy o materiálovú inováciu. Sitom prejdú iba tie najlepšie. Funkcia, odolnosť
a samozrejme cena. 
 

Vážime si našich miest a tak sa ich snažíme urobiť aktívnejšie a krajšie, nech sú kdekoľvek.